Shëngjin, aksion për prishjen e ndërtesave pa leje
Pas Sarandës, Inspektoriati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar ka nisur aksionin e prishjes së ndërtimeve pa leje në Shëngjin. Rreth 200 ndërtime pa leje pritet të prishen gjatë këtyre ditëve nga INUK e cila mbështet edhe policia e Lezhës dhe FNSH. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2012, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori