Shemsi Prençi, drejtor i Emergjencave Civile
Shemsi Premçi emërohet ne postin e drejtorit të Emergjencave Civile. Prençi ka mbajtuar postin e drejtorit të Policisë së Dibrës deri në 23 prill të 2012-s, kur u pezullua për shkak të një konflikti me qeverinë e Berishës.

Në atë kohë, Prençi akuzoi ashpër qeverinë dhe vetë kryeministrin Berisha për përfshirje në korrupsion dhe segmente të krimit, që lidheshin me kromin e Bulqizës.
Shtuar më 07/11/2013, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori