Shembet ndërtesa, vdes 2 vjeçari
Një fëmijë 2 vjecar ka gjetur vdekjen si pasojë e shembjes së një ndërtese. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Lapardha në qytetin e Beratit ndërsa mësohet se është plagosur dhe një i afërm i tij.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur detaje të kësaj ngarje. /albeu.com/


Shtuar më 06/03/2012, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori