Shembet ndërtesa, plagosen tre fëmijë në Korçë
Tre fëmijë kanë mbetur të plagosur sot pasi, çatia e godinës kua ata jetonin është shembur si pasojë e reshjeve të shiut. Ngjarja është shënuar në lagjen nr 18 të qytetit të Korçes, ku çatia e godinës ku jetojne 10 familje është rrëzuar çatia.

Në njërën prej banesave mbeten të bllokuar tre femijët dhe një grua 35 vjeç te cilet jane nxjerre nga bashkeshorti i saj dhe jane derguar me urgjence në spitalin e Korçes, pasi kishin marre plage të shumta në trup. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2013, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori