E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Shembet godina në Laç, zë poshtë dy persona
Një godinë është shembur në Laç dhe ka zënë nën të dy persona.

Personat janë dërguar menjëherë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Dy personat po thyenin betonin për të marrë hekurin e godinës.

Njëri nga personat e plagosur nga shembja e godinës është Drilon Lamaj. /albeu.com/


Shtuar më 07/07/2018, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori