Shembet banesa, dyshohet një person nën rrënoja
Pëlqej
Një 70- vjeçar nga qyteti i Vlorës dyshohet se ka mbetur nën rrënojat e një banese e cila u shkatërrua thuajse plotësisht nga shpërthimi i një bombule gazi mëngjesin e sotëm.

Sipas policisë dyshohet se shtetasi Rrapi Halili ka mbetur i brenda shëpisë së shkatërruar ndërkohë që bëhet e ditur se nisur puna për heqjen e rrënojave dhe gjetjen e 70-vjeçarit. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori