Shefi i zgjerimit të BE vjen në Tiranë
Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson ditwn e sotme do tw vizitojw Tiranwn.

Danielsson pritete tw takohet me kryeministrin Edi Ramën dhe kreun e PD-së, Lulzim Bashën së bashku me aleatët tek zyrat e BE-së në Tiranë.

Qëndrimi i Christian Danielsson në Tiranë vjen pas krizës politike mes palëve, sidomos pas vendimi të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet e deputetit. /albeu.com./
Shtuar më 07/03/2019, ora 09:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori