Shefi i Operacionales tallet me gjyqtarin: Ja ku e ke “përgjuesin”
Entiol Xhelilaj, specialist i IT i Forcës Operacionale në Policinë e Shtetit, ka bërë ironi me gjyqtarin Arjan Aliaj. Ai kishte marrë me vete një valixhe ngjyrë jeshile dhe kur ka hyrë në sallë, i është drejtuar gjyqtarit Arjan Aliaj.

“Ja ku e ke pajisjen përgjuese”. Ky xhest tregoi pakënaqësi ndaj gjyqtarit Aliaj, i cili së fundmi është cilësuar si “killer” nga kryeministri dhe ministri i Brendshëm, për pezullimin e Haki Çakos.

Gjykata ka lënë në "arrest shtëpie" dy punonjësit e Policisë, ndërsa çështja Çako është dërguar në Apel dhe në datën 16 qershor do të jetë seanca ku do të merret vendimi. /albeu.com/

Shtuar më 10/06/2016, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori