Shefi i komisariatit mposht me sukses COVID-19 e i shpreh mirënjohje shefes së Infektivit
Shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza është shëruar nga COVID-19.

Me anë të një postimi në mediat sociale, Gjokoza ka shprehur mirënjohjen ndaj shefesinfektivit në QSUT, Najada Çomo.

"Te detyrohem shume.Lume ata femije qe te kane per nene.Je nje grua e mrekullushme per sa dite ndenja ne spital se kuptova ku je me lart ne mjekesi, psikologji anen njerezore sa here trokite ne dhomen time me solle atmosfere nene.

Pa ty dhe Drejtor Ardin Veliun, pak shanse kisha t’ja dilja.Flm qe egzistojne njrerez si ju qe te motivoni ta mboshtesh kete virus te pabese.

Do kthehem me i forte se kurre per veten time per femijet e mi dhe per te gjithe ata qe me duan dhe i dua.Qenkam me fat qe paskam kaq shume miqe.Perqafime per te gjihe ju,"- shkruan ai në statusin e tij.
Shtuar më 13/11/2020, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori