SHBA reagon pas deklaratës: Kërcënimi i Sërbisë i padobishëm
Albeu.com
Gjatë nje konferencë per shtyp zëdhënësi i Departamentit të Shtetit Tom Casey, tha se Shtetet e Bashkuara kërkojnë të shohin negociata të sukseshme nga palët e përfshira. Ai e ka cilësuar kvrcënimin si të papërshtatshëm dhe te padobishëm. type="application/x-oleobject" width="320" height="290">
showstatusbar="true" src="http://www.balkanweb.com/sitev4/upload/multimedia/1189107810.wmv">
Shtuar më 06/09/2007, ora 21:44
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori