SHBA: Kompromis ose pavaresi te njeanshme
Albeu.com
"Ne keto momente duhet te marrin te gjithe pergjegjesite tona per te siguruar paqe dhe stabilitet ne Ballkan. Ne do ta njohim pavaresine e Kosoves" tha Volker.
Shtuar më 08/09/2007, ora 20:42
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori