Shalsi: Jo ne Parlamentin e nje maxhorance qe nuk e do zgjidhjen
Albeu.com
Deputeti i PS-së Eduard Shalsi ka deklaruar se mbledhja e grupit parlamentar socialist ka marrë vendimin të mos hyjë sot në seancën plenare. “Nuk kemi çfarë të bëjmë në një parlament të një ...... maxhorance që nuk ka bërë asgjë për të zgjidhur krizën” theksoi Shalsi duke shtuar se kjo që po ndodh të kujton protestën e 91-it kur përpiqej të bëhej anti-mitingje dhe anti-protesta.

Deputetët e PS-së nuk do të marrë pjesë në seancën kuvendore të orës 18:00. Vendimi është marrë pas mbledhjes së grupit parlamentar që zgjati më shumë se sa 1 orë.
Shtuar më 06/05/2010, ora 15:36
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori