Sfida për zgjedhjet e parakohshme, PD i përgjigjet Ramës
Gjatë fjalës së tij në Kongresin e PS, kryeministri, Edi Rama ka bërë një sfidë të hapur për opozitën ku ka thënë se nëse ata do të fitonin një bashki të vetme më shumë se PS, do të ishte i gatshëm të çonte vendin në zgjedhje të parakohshme.

Në emër të PD-së, ka reaguar sot Sekretari i Pergjithshem, Gazment Bardhi, i cili i është përgjigjur Ramës me një status në Facebook.

“Propozimi i Ramës për zgjidhjen e krizës: Më lini ti vjedh edhe zgjedhjet vendore dhe po ti fitojë opozita zgjedhjet që unë do vjedh, shkojmë pastaj në zgjedhje të parakohshme.” 😂😂😂”- shkruan Bardhi./ albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 14:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori