Sezoni turistik me standarde të reja (FOTO LAJM)

Përmes fotove në rrjetin social Facebook, kryeministri Rama bën me dije se ne plazh vazhdon puna për pastrimin dhe mirëmbajtjen e hapësirave për një sezon turistik me standarde të reja.

"Sezoni turistik ka nisur me standarde të reja përkujdesjeje në pastrimin e mirëmbajtjen e hapësirës së plazheve", ka shkruar ai. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2015, ora 17:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori