Sërisht përplasje mes policisë dhe tregtarëve tek "Uzina Dinamo"
Tregtarët e ish- "Uzinës Dinamo" janë përplasur sërish sot me policinë, pasi kjo e fundit nuk lejoi tregtarët që të futen brenda tregut. Një tregtare e revoltuar thotë se do kalojnë në grevë.

“Kemi 15 vjet këtu, tregu ka qenë shumë i mirë punonim paguanim taksa. Sot jemi pa punë na kapin policët na tërheqin zvarrë, na gjuajnë. Do bëjmë grevë” tha tregtarja. /albeu.com/

Shtuar më 24/09/2014, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori