Shifra të frikshme viktimash: 21 humbje jete e 780 raste të reja
SERBI, Qeveria denon incidentet antisemitiste dhe sulmet ndaj lirise se mediave
Albeu.com
BEOGRAD - Qeveria e Serbise i ka denuar incidentet antisemitiste dhe sulmet ndaj lirise se mediave qe kane ndodhur ne Beograd.BEOGRAD - Qeveria e Serbise i ka denuar incidentet antisemitiste dhe sulmet ndaj lirise se mediave qe kane ndodhur ne Beograd. Me rastin e paraqitjet se pllakateve ku behet thirrje per bojkotimin e RTV "B 92" qeveria thekson se absolutisht "jane te papranueshme te folurit e urrejtjes dhe nderlidhja e konflikteve politike e ideologjike per marredheniet ndernacionale e nderracore".

V. Bajrami
Shtuar më 23/03/2005, ora 16:19
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori