Serbi, PDS: Kosova mund te shpalle pavaresine e njeanshme (video)
Albeu.com
Partia Demokratike serbe e kryeministrit Koshtunica ka deklaruar se Kosova e mbeshtetur nga Shtetet e Bashkuara te Amerikës dhe NATO mund te shpalle pavaresine e njeanshme. type="application/x-oleobject" width="320" height="290">
showstatusbar="true" src="http://www.balkanweb.com/sitev4/upload/multimedia/1188802435.wmv">

news24
Shtuar më 03/09/2007, ora 10:03
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori