Sequi: Presidenti i ri me konsensus
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ambasadori i BE-sė nė Tiranė, Ettore Sequi ka apeluar pėr konsensus mes palėve politike pėr zgjedhjen e Presidentit tė ri pasi sipas tij kjo ėshtė rruga e vetme qė tė ēon drejt integrimit nė BE.

“Ne jemi nė Shqipėri pėr tė ndihmuar pėr integriminBashkimin Europian. Kjo ėshtė njė rrugė e vėshtirė por jo e pamundur” theksoi Sequi. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2012, ora 11:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.