Sëmuret shoferi, aksidenti i merr jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali
Një aksdient tragjik i ka marrë jetën një tjetër shqiptari.

Ngjarja e rëndë ndodhi mengjesine sotëm në Treviso ku siç shkruajnë mediat italiane, një makinë ku udhëtonin tre të rinj është përplasur me një shtyllë dritash dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Ky aksident ka rezultuar fatal për të riun shqiptar me inicialet G. K., ndërsa kanë mbetur të plagosur dy 21-vjeçar me inicialet K. W., dhe T. R.

Sipas mediave italiane, ka qënë një shqetësim shëndetësor që ka kapur shoferin e makinës ajo që shaktori aksidentin tragjik./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori