Sekuestrohet një sasi kokaine në Qafë-Thanë
Pëlqej
Një sasi kokaine është sekuestruar në pikën kufitare të Qafë-Thanës.

Burime zyrtare thanë se në afërsiterritorit maqedonas është gjetur një pako me peshë 1 kg e 144 kg kokainë.

Ndërkohë policia po punon për kapjen dhe nitrifikimin e autorit.

NJOFTIMI I POLICISË:

Më datë 17.04.2018, shërbimet e Policisë Kufitare Qafë Thanë, gjatë kontrollit të ushtruar në kufi të gjelbër, në afërsiterritorit maqedonas gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale një pako me peshë 1 kg e 144 gramë lëndë të dyshuar narkotike të llojit kokainë.

Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2018, ora 15:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori