Sekuestrohen 63 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar
Një tjetër sasi e konsiderueshme droge është sekuestruar tashmë nga ana e policisë greke, në kufirin greko-shqiptar.

Bëhet fjalë për 63 kg marijuanë, e cila është kapur në aksin Kapshticë-Siatista.

Policia greke shton më tej se ka ndaluar dy mjete. Portali "Albeu" mëson ndër të tjera se një nga mjetet kontrollonte rrugën e ndërsa tjetri transportonte drogën.

mjetin ku u gjet droga, drejtohej nga një 48 vjeçar grek e ndërsamjetin tjetër ishin dy të rinj grekë, një vajzë dhe një djalë. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2016, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori