Sekuestrohen 55 kg kanabis në Fushë-Krujë, 2 të arrestuar
Sekuestrohen 55 kilogramë kanabis në Fushë-Krujë, ndërsa janë arrestuar 2 persona. Në kuadër të operacionit ‘Thumana’ të ndërmarrë nga seksioni antidrogë në Durrës u bë e mundur prangosja e Altin Zaja 33 vjeç dhe Rexhep Alushi 56 vjeç.

Bëhet e ditur se këta persona u kapën në flagrancë në banesë nga policia, teksa nxirrnin drogën. Sipas informacioneve që përcjell policia, drogën dy të arrestuarit e kishin blerë te disa banorë në Thumanë.
Shtuar më 28/10/2014, ora 19:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori