Sekuestrohen 2 tonë drogë në kufi me Malin e Zi
Një sasi prej 2 tone droge e llojit kanabis sativa është sekuestruar nga policia në fshatin Pulaj, të Velipojës.
Sipas te dhenave te para te policise, mesohet se lënda narkotike është sekuestruar në kufi me Malin e Zi, në një rezervuar.

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e trafikut, pasi nuk dihet ende poseduesi i lendes narkotike dhe vendi nga ishte marre ajo. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2013, ora 10:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori