Sejdiu e Kosumi të vendosur për bashkëpunim ndërmjet institucioneve
Albeu.com
Kryetari i Kosovës Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Bajram Kosumi u shprehën të vendosur për të përshpejtuar dhe koordinuar më mirë aktivitetet e përbashkëta me qëllim të përmbushjes së detyrimeve që gjenden përpara institucioneve të Kosovës.Pas takimit të përbashkët ata theksuan domosdoshmërinë e rritjes së bashkëpunimit sidomos për çështjet që kanë të bëjnë me procesin e përcaktimit të statusit politik të vendit.
Shtuar më 23/02/2006, ora 10:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori