Sejdiu e Haradinaj diskutojne per gjendjen aktuale ne Kosove
Albeu.com
Presidenti i Republikës së Kosovës, Fatmir Sejdiu ka pritur të martën kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, me të cilin ka biseduar për gjendjen aktuale në Kosovë, ndërsa vëmendje iu kushtua nevojës ...... së shtimit të efikasitetit të punës së pozitës dhe të opozitës, për të mirën e qytetarëve dhe të vendit.
Shtuar më 23/02/2010, ora 20:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori