Sefgjini shkarkohet nga Shërbimi i Provës, në vend të tij Ilir Qafa
Drejtori i Përgjithshëm të Shërbimit të Provës Arben Sefgjini është shkarkuar nga ky post dhe në vend të tij është emëruar nga Ministria e Drejtësisë Ilir Qafa.


Arben Sefgjini është emëruar në postin e drejtorit të Shërbimit të Provës në maj të vitit 2009 ndërsa më parë ai ka mbajtur postin e drejtorit të tatimeve. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2013, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori