Seanca e rradhës, debat për raportin e KE
Parlamenti i Shqipërisë pritet nisë në orët e paradites së sotme seancën e radhës në të cilën do të debatohet mbi raportin e fundit të Komisionit Evropian për Shqipërinë.

Opozita mësohet se do të akuzojë mazhorancën si shkaktare të moszgjidhjes së krizës dhe që çoi në mos marrjen e statusit të vendit kandidat për anëtar në Bashkimin Evropian.

Sakaq, mazhoranca do të akuzojë opozitën për refuzim të ofertës së bërë nga PD për zgjidhjen e krizës.
Shtuar më 11/11/2010, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori