S'do t'a njihni! Si dukej Jozefina Topalli (FOTO LAJM)

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, është një prej femrave më të njohura e më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Herë pas here aktive në rrjetet sociale, së fundmi politikania ka publikuar në profilin e saj në Facebook një foto të vjetër gjatë fillimit të karrierës në politikë.

Ajo shfaqet mjaft e re në moshë teksa është fotografuar pa mendje dhe me siguri asnjë nuk e ka njohur në pamje të parë.

Tashmë është jashtë Kuvendit të Shqipërisë por aktivitetin politik nuk e ka lënë pas dore. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori