S’do t’a besoni! Kjo është Xhesika Ndoj para se të bëhej e famshme

Xhesika Ndoj është një ndër femrat më të njohura nga publiku shqiptar.

E nisi karrierën si një këngëtare, por Xhesika më shumë njihet për format dhe trupin e saj.

Pavarësisht se ajo kurrë nuk e ka pranuar të ketë kryer ndërhyrje në fytyrë apo në trup disa foto të publikuara në median online e tregojnë shumë më ndryshe nga çfarë prezantohet sot.

Për më shumë mund të shfletoni galerinë më sipër. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 08:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori