Sazan Guri tregon se si të mbajmë larg COVID-19 dhe do t'ju habisë më këshillën (VIDEO)
Ambjentalisti Sazan Guri, nëpërmjet një videoje tregon se si të mbajmë Covid-19 larg nesh dhe sipas tij zgjidhja gjendet në fshat.

Videon ai e shoqëron me një status, ku shkruan:

"Aspak qytetar urban, por qytetar me lidhje me fshatin, nese doni qe te mos prekeni nga covidi mallkum.

Aspak arome deodoranti, por arome plehu, qe covidi te trembet e te struket ne vrimat e dheut.

Edhe ne qytet, edhe ne fshat, sepse te ky i fundit nuk e di pse shpirti te gjen rehat dhe covidi nuk te vjen si mine me sahat", shkruan Sazan Guri (Ndoshta e thënë me shaka, nga ana e tij).
Shtuar më 11/07/2020, ora 23:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori