Sauk, daja plagos me thikë nipin
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Saukut ku daja ka plagosur me thikë nipin.

Sipas të dhënëve nga policia Fatmir Duro 42 vjec ka plagosur me thikë nipin e tij Besnik Hysa 34 vjec, i cili është transportuar në QSUT dhe mësohet se është jashtë rreëzikut për jetën.

Akoma nuk dihen shkaqt e kësaj ngjarje, ndërkohë që autori u shoqërua në komisariat dhe në cilësinë e provës materiale iu sekuestrua arma e ftohtë thikë. /albeu.com/

Shtuar më 16/04/2015, ora 08:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori