Sarandė, mbahet panairi i midhjes
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėtė fundjavė nė Sarandė ėshtė mbajtur panairi i midhjes ku qindra vizitorė vendas dhe tė huaj nuk kanė hezituar tė shijojnė midhjet e Butrintit pavarėsisht bllokimit tė kėtij produkti nga Autoriteti Kombėtar i Ushqimit.

Ndėrsa peshkatarėt vendas akuzojnė autoritetet se po i bėjnė promocion tė keq kėtij produkti. “Kėta njerėz janė dashakeqės sepse po i bėjnė dėm liqenit duke nxjerrė namin se midhja ėshtė me mikrob. Kemi vite qė jetojmė nė Butrint dhe midhja ėshtė e shkėlqyer”, shprehen tregtarėt e zonės

Shumė operatorė turistikė, kryesisht nga Greqia dhe Italia kanė shfaqur interes pėr tė pėrfshirė kėtė eveniment nė udhėtimet e tyre turistike. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2012, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.