Sarandë, autobusi shmang aksidentin
Borsh të Sarandës ka ndodhur një aksident automobilistik, ku fatmirësisht nuk raportohet të ketë të lënduar. Autobusi i linjës Athinë-Himarë është përplasur me muret mbajtëse të rrugës në Borsh, pasi një veturë i ka prerë rrugën.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e përplasjes dhe të një aksidenti që fatmirësisht nuk ndodhi. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori