Plagosje e rëndë me thikë në Sarandë, arrestohet autori
Policia e Elbasanit ka arrestuar ditën e sotme për plagosje me thikë, 34 vjeçarin Eltion Xhaferrin.

34-vjeçari i arrestuar ka plagosur rëndë me thikë një 43 vjeçar i cili mësohet se gjendet në gjendje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit dhe i plagosuri është dërguar në spitalin e Sarandës./albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 10:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori