Samiti i NATO-s, shtrëngim duarsh Rama-Renzi
Pas nje dite diskutimesh qe u mbyllen ne mesnate ka nisur sot dita e dyte e Samitit te NATO-s. Pas takimit që Kryeministri Edi Rama ka pasur dje me kryeministrin e Greqisë Antonios Samaras, apo dhe shtërngimi i duarve me Cameroon apo Rasmussen, kreu i qeverisë është përshëndetur sot edhe me kryeministrin italian Matteo Renzi. /albeu.com/Shtuar më 05/09/2014, ora 10:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori