Salianji, Alizoti, Veliu dhe gazetari Olldashi merren të pandehur në gjykatë
Gjykata e Tiranës ka vendosur të nisë procesin e gjykimit për dosjen “Babalja”.

Nga kjo dosje janë marrë të pandehur Ervin Salianji, Fredi Alizoti, Albert Veliu dhe Jetmir Olldashi për akuzen e “kallezimit te rreme”. Fredi Alizoti ka kërkuar gjykim të shkurtuar, ndërsa tre të tjerët pushimin e gjykimit.

Kujtojmë që çështja penale u çel pas akuzave të vlonjatit Albert Veliu, i njohur me nofkën “Babale”. /albeu.com/

Shtuar më 12/04/2019, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori