Sala kujtohet më në fund: Telefononi këto numra nëse televizori nuk ju kap stacionet
Që prej ditës së djeshme mijëra familje në Shqipëri nuk munden të shohin televizor për shkak të kalimit nga transmetimi analod në atë dixhital.

Tashmë është krijuar një amulli edhe në dhënien e informacionit pasi shumë prej atyre që mendonin se televizori i tyre përshtatej me kushtet e reja, kanë zbuluar se në fakt duhet të paguajnë edhe ca para shtesë për të parë kanalet televizive.

AMA ka vendosur numrat 04 410 44 55 dhe 04 410 44 56 për të pyetur në lidhje me çështjen në fjalë.
Shtuar më 11/09/2018, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori