Saimir Tahiri drejt arrestimit? Pas akuzave i kthen shpinën edhe Llalla
Ka dështuar takimi i planifikuar mes Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla dhe ish ministrit të Brendshëm, Sajmir Tahiri?

Sipas raportimeve të para u mësuar se Tahiri do të zhvillonte një takim urgjent me Adriatik Llallën, kjo për shkak të zhvillimeve të fundit dhe akuzave të rënda të bëra në drejtim të tij pas arrestimit të Moisi Habilajt, shkruan Panorama.

Mësohet se arsyeja pse Llalla nuk e ka pritur Tahirin është fakti se ai konsiderohet person "i dyshuar" sa i përket çështjes që po hetojnë italianët për trafikun e drogës. /albeu.com/


Shtuar më 17/10/2017, ora 13:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori