Sadije Berisha: Ja femrat shqiptare që mund të drejtojnë vendin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ish-bashkeshortja e Shkëlzen Berishës, me anë të një statusi në rrjetin social "Facebook", ka listuar femrat politikane dhe personazhe publike, ku një ditë mund të udhëheqin Shqipërinë sipas saj.

Sipas Sadije Berishës, kryeson listën deputetja e PDIU-së, Mesila Doda.

Pas saj vijnë Majlinda Bregu, Jozefina Topalli, Ajola Xoxa (bashkeshortja e Erion Veliajt) etj. Sipas Sadije Berishës, keto jane femrat që kanë energjinë e duhur për të drejtuar nje ditë vendin. /albeu.com/

Shtuar më 11/01/2017, ora 09:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}