Rudina Hajdari shumë e kënaqur pas marrëveshjes me Ramën: E mbajta premtimin!
Deputetja Rudina Hajdari është shprehur shumë e kënaqur pas nënshkrimit të marrëveshjes së sotme me mazhorancën.

"U nënshkrua dhe jam shumë e kënaqur që sot arritëm që ti japim këtë premtim shqiptarëve.

Do të votojnë ato deputetë që i zgjedh populli shqiptar me anë të votës.

Po ashtu ju them që ajo që është dukur para shqiptarëve si një gjë e pamundur, sot jam para shqiptarëve për t’u thënë se e mbajta premtimin dhe jam premtim mbajtëse."- tha Hajdari.
Shtuar më 21/07/2020, ora 20:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori