Rudina Hajdari jep lajmin e keq për shqiptarët
Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar përmes një postimi në Twiter për hapjen e neogociatave me Bashkimin Europian.

Pas Holandës që ka dalë kundër dhe Francës që ende nuk ka dalë me një përgjigje, Hajdari shkruan se edhe Danimarka është skeptike.

Danimarka mbetet tepër skeptike për hapjen e negociatave me Shqipërinë.

Një e vërtetë e hidhur që hedh shumë dyshime se çfarë do ndodhë me Shqipërinë, ndërkohë që me Maqedoninë e Veriut është shumë e qartë që do hapen negociatat me BE-në.”- thotë Hajdari.
Shtuar më 09/10/2019, ora 21:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori