Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO)
Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar pamjet e udhëtimit të saj bashkë me Markun drejt Turqisë, aty ku dhe mori propozimin për martesë.

Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë:

“O Mark Frroku, ta hëngsha buzën”.

Përgjigja e Frrokut për këtë është:

“Do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”. /albeu.com/

Rudina Dembacaj nuk përmbahet as në sy të njerëzve: O Mark Frroku, të hëngsha buzën! (VIDEO)

Shtuar më 03/10/2020, ora 21:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori