Ruçi me "dorë të hekurt", pas Bashës përjashton nga Kuvendi një tjetër demokrat
Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi ka përjashtuar nga Kuvendi i Shqipërisë deputetin demokrat Flamur Noka.

Kjo për arsye se ai i doli në mbrojtje ish-kryeministrit Sali Berisha pas ndërprerjes së fjalës në Kuvend.

“Kur pushton foltoren, merr fjalën, pengon diskutonit dhe pengon ata, pasi të kamë dhënë vërejtën 3 herë, përjashtohesh nga seanca”, -tha kryeparlamentari Gramoz Ruçi duke ndërprerë seancën.Shtuar më 12/10/2017, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori