Rrugët janë nën ujë, por këta qytetarë kanë gjetur një zgjidhje ideale për të levizur (VIDEO)
Mijëra qytetarë po përballen me vështirësi të shumta për shkak të përmbytjeve të mëngjesit të sotëm në vend.

Por, vështirëitë të bëjnë të gjesh zgjidhje dhe kështu ka ndodhur me disa banorë të Tiranës, të cilët kanë zgjedhur që të levizin me një ekavator./Albeu.com/
Shtuar më 08/11/2016, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori