Rrufeja godet tre persona, dyshohet për një viktimë
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Në fshatin Sukaj të Dajçit të Shkodrës ka rënë rrufeja dhe janë plagosur 3 shtetas të një familje.

Nga raportimet e fundit mësohet se njëri prej të lënduarëve ka ndërruar jetë.

plagosurit kanë mbërritur dhe po marrin ndihmën mjekësore në urgjencën e spitalit të Shkodrës.

Në momentin e goditjes nga rrufeja, të tre personat kanë qenë duke punuar në arë. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori