Rrokadë në polici, ndryshojnë krerët e komisariateve në Tiranë
Drejtori i përgjithshëm i policisë ka firmosur emërime të reja në strukturat e saj në Tiranë, në Durrës, Krujë e Shijak. Në kryeqytet ndryshojnë shefat e të gjithë komisariateve, si dhe shefi i qarkullimit rrugor.


krye të Qarkullimit Rrugor në qytetin e Tiranës vjen, Genci Peka, ndërsa në kryeKomisariatit të Kavajës vjen Urim Rexhepi. Ndryshimet prekën dhe komisariatet e Tiranës, ku emrat e rinj që vijnë në krye të tyre janë:
Nazmi Shuli emërohet shef i Komisariatit 1
Dritan Dorda emërohet shef i Komisariatit 2
Afred Njumani emërohet shef i Komisariatit 3 vjen (ishte shef komisariati ne Mirdite)
Gazmend Hamitaj emërohet shef i Komisariatit 4
Rakip Hoxha emërohet shef i Komisariatit 5
Sejfulla Metko emërohet shef i Komisariatit 6. ( ka qene shef komisariati ne Durres, dhe ne Elbasan etj). /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori