E FUNDIT/ Rëndohet situata nga koronavirusi në Shqipëri
Rrjeti tallet me Dakon, qeshni me zë (FOTO LAJM)

Përgjimet e publikuara ditën e djeshme nga gazeta gjermane “Bild” tronditën politikën dhe opinionin publik, por frymëzuan rrjetet sociale.

Faqe të ndryshme në Facebook, si “Jeta osh Qef”, “Brryli Brodway” por edhe Genc Sejko kanë shpërthyermemetallin dhe ironizojnë kryeministrin Rama, kryetarin e bashkisë së Durrësit Vangjush Dako dhe eksponentë të tjerë të mazhorancës.
Shtuar më 06/06/2019, ora 17:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori