Rrjeti shpërthen me "meme" pas dhuratës së Ramës për Inën (FOTO LAJM)

Kreu i qeverisë Edi Rama, ditën e djeshme ka shkuar për së dyti herë në spitalin e Raumës për të vizituar efektiven e policisë të plagosur në protestë.

Herën e dytë Rama kishte menduar që të mos shkonte duar bosh, por i ka çuar si dhuratë një IphoneX.

Megjithëse efektivja Ina Muka i kishte të dyja duart të fashuara dhe sigurisht që do ti duhet një kohë e gjatë për tu shëruar plotësisht, kjo nuk e ka ndaluar Ramën që ti dhurojë celularin.

Ky detaj ka bërë që dhjetra qytetarë dhe faqe në Facebook të shpëthejnë "memet" duke ironizuar Ramën dhe dhuratën e tij për Inën.

Për më tepër ju ftojmë të shihni galerinë e mësipërme /albeu.com/
Shtuar më 23/11/2018, ora 08:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori