Rrjeti shkrihet gazi me Tahirin e Ramën (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dita e sotme është një ndër ditët më të tensionuara në politikën shqiptare.

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri akuzohet për dy vepra të rënda të cilat mund të rrezikojnë minimumi 14 vite burg.

Por pavarësisht seriozitetit të çështjes, rrjetet sociale nuk falin!

Prej 3 ditësh faqet online kanë shpërthyer në “meme” të cilët ironizojnë keqas situatën e Saimir Tahirit dhe aktorëve të tjerë politikë.

Për më shumë shihni fotot në galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2017, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori