Rrjedhja e votave, Paloka: Opozita, jo problem numrash
Kryetari i komanduar i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka u shpreh pas seancës së sotme parlamentare se nuk do të bëjë as nuhatësin dhe as hetuesin për të gjetur deputetët të cilët votuan pro Metës por shtoi se opozita e re nuk është problem numrash.


Opozita jonë nuk është problem numrash, jo 8, po edhe 18 po të ishin për mua nuk është problem” tha Paloka. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori